Warunki wynajmu - "Alf" - wynajem dmuchańców
Działamy
Działamy na terenie woj-zachodniopomorskiego miast takich jak Szczecin, Nowogard, Gryfice, Kołobrzeg, Goleniów i wielu innych jak również na terenie całej Polski. Dysponujemy urządzeniami takimi jak: zjeżdżalnie duże i małe, zamki dmuchane, byk rodeo, trampolina, suchy basen, gokardy, sztuczna krowa, ścianka wspinaczkowa, kule wodne, karuzele, eurobungee, kolejka szynowa, wata cukrowa, tor przeszkód, siłomierze jak kopacz, boxer, byk, bujaki, bramka celnościowo radarowa, mega piłkarzyki, stoły piłkarzyki, dart,bilard, symulatory, samochody elektryczne, hulajnogi.
Kontakt
Usługi rozrywkowe "Alf" Andrzej Pędziwiatr 604 960 226; 664 283 231; 604 456 089 Węgorzyno (91) 397 25 17 email:biuro@alf-rozrywka.pl.
wynajem byka rodeo - surfing kujawsko pomorskie

Ta strona wymaga programu Flash Player w wersji 8.0.0 lub nowszej.

Strona startowa Warunki wynajmu

Warunki wynajmu

W celu zapoznania się z naszą umową wynajmu urządzeń prosimy o kontakt,
tel. 604 960 226; 664 283 231; 604 456 089

  • Ogólne warunki instalowania urządzeń:
  • Płaskie podłoże
  • Zasilanie 230V do 50m
  • Możliwość wjazdu samochodem pow. 3.5T
  • Sporządzenie planu rozmieszczenia atrakcji
  • Ochrona atrakcji!Płaskie podłoże
Urządzenia należy ustawać na płaskim terenie (trawa, beton, czysty piasek). Prosimy, aby w miarę możliwości nie ustawiać urządzeń na ciemnym piachu, ponieważ przy deszczowej pogodzie nie będziemy w stanie zapewnić ich czystości, a w konsekwencji uczestnicy zabawy zostaną narażeni na pobrudzenie.


Zasilanie z sieci 230 V, w odległości do 25m
Większość urządzeń wymaga podłączenia do sieci energetycznej o napięciu 230V. Żródło zasilania o mocy w zależności od urządzenia (patrz. dane techniczne) powinno znajdować się w zasięgu do 25m. Przy większych odległościach mogą wystąpić zbyt duże spadki napięcia, powodujące niewłaściwą pracę urządzeń.

Urządzenie może być podłączone wyłącznie przez elektryka z odpowiednimi uprawnieniami.


Możliwość wjazdu samochodu pow. 3.5 T
Waga urządzenia przewyższa ciężar 100 kg. Przy większym zamówieniu przewozimy je samochodem o ładowności powyżej 3.5T. (wielkość polskiego samochodu "STAR"). W związku z powyższym, prosimy o zapewnienie możliwości wjazdu takiego pojazdu do miejsca instalacji urządzenia. Jeżeli urządzenia muszą być ustawione w miejscu, do którego nie będzie mógł dojechać samochód ciężarowy, prosimy o poinformowanie nas o tym fakcie.


Sporządzenie planu rozmieszczenia urządzeń.
Czasami zdarza się tak, iż klient nie posiada planu rozmieszczenia urządzeń, lub przekazuje nam plan w chwili przybycia naszej ekipy na miejsce imprezy. Następnie okazuje się, że urządzenie musi być ustawione w innym miejscu. Takie operacje są dość czasochłonne. Aby uniknąć "niespodzianek" oraz opóźnienia rozpoczęcia imprezy, prosimy o przesłanie faksem bądź e-mailem chociażby odręcznie narysowanego planu, lub przybycie na wyznaczony teren co najmniej na 3 godz. przed rozpoczęciem imprezy.


Ochrona atrakcji.
Nasza obsługa odpowiada za rozłożenie i złożenie urządzeń, ich stan techniczny oraz nadzór na bawiącymi się osobami.Nie odpowiadamy za zachowanie się osób oczekujących w kolejce do urządzeń rozrywkowych oraz wynikające stąd skutki. Prosimy wziąć pod uwagę, iż przy imprezach otwartych (np.: impreza dla miasta) a także imprezach zamkniętych (pow. 500 uczestników) wymagana jest dodatkowa ochrona porządkowa (1 ochroniarz przypada na 3 urządzenia rozrywkowe.) W przeciwnym przypadku mogą wstąpić poważne trudności z opanowaniem porządku w śród osób oblegających w/w urządzenia. Prosimy zwrócić szczególną uwagę na to zagadnienie.

 
alf-rozrywka.pl - Wynajem boiska dmuchanego, kuli zorbing, suchy basen, ścianka wspinaczkowa, dmuchany plac zabaw, symulator rodeo, samochodziki elektryczne i zjeżdżalnia dmuchana