FAQ
Działamy
Działamy na terenie woj-zachodniopomorskiego miast takich jak Szczecin, Nowogard, Gryfice, Kołobrzeg, Goleniów i wielu innych jak również na terenie całej Polski. Dysponujemy urządzeniami takimi jak: zjeżdżalnie duże i małe, zamki dmuchane, byk rodeo, trampolina, suchy basen, gokardy, sztuczna krowa, ścianka wspinaczkowa, kule wodne, karuzele, eurobungee, kolejka szynowa, wata cukrowa, tor przeszkód, siłomierze jak kopacz, boxer, byk, bujaki, bramka celnościowo radarowa, mega piłkarzyki, stoły piłkarzyki, dart,bilard, symulatory, samochody elektryczne, hulajnogi.
Kontakt
Usługi rozrywkowe "Alf" Andrzej Pędziwiatr 604 960 226; 664 283 231; 604 456 089 Węgorzyno (91) 397 25 17 email:biuro@alf-rozrywka.pl.
wynajem byka rodeo - surfing kujawsko pomorskie

Ta strona wymaga programu Flash Player w wersji 8.0.0 lub nowszej.

Strona startowa FAQ

 

Najczęściej zadawane pytania

  • Co jest wliczone w cenę wynajmu urządzenia?
  • Gdy wynajmę urządzenia na 2-3 tygodnie to zapłace mniej?
  • Co będzie z atrakcjami w razie nie pogody?


Co wliczone jest w cenę wynajmu urządzenia?

W cenę wynajmu urządzenia wliczone jest:

  • 7-godzinny wynajem sprzętu,
  • ubezpieczenie OC,
  • obsługa urządzenia oraz ich nadzór
  • transport (przy zamówieniu pow. 5 urządzeń)

 


Gdy wynajmę urządzenie na 2-3 godz. to zapłacę mniej?

Nie, wynajem urządzeń na czas krótszy niż standardowy nie oznacza proporcjonalnej obniżki ceny wynajmu. Związane jest to z całym procesem obsługi imprezy, na który składa się transport urządzeń, oraz ich rozłożenie i złożenie. Wszystkie te działania zajmują sporo czasu, i związane są z kosztami obsługi imprezy.
Bardzo często proces przygotowania urządzeń do użycia trwa na tyle długo, iż uniemożliwia wynajem danego urządzenia w tym samym dniu innemu klientowi. Stąd też, ewentualne obniżki z tytułu krótszego czasu niż standardowy są nieznaczne i za każdym razem ustalane indywidualnie.


Co będzie z atrakcjami w razie niepogody?

W razie wystąpienia złych warunków atmosferycznych nie jesteśmy w stanie udzielić Państwu rabatu. Ryzyko nie udanej imprezy z powodu pogody ponosi zamawiający. Wiąże się to z dość kosztownym procesem przygotowywania zamówionych atrakcji, jak i niemożnością wynajęcia urządzeń innemu klientowi. Szczegółowe informacje zawarte są w umowie.

 
alf-rozrywka.pl - Wynajem boiska dmuchanego, kuli zorbing, suchy basen, ścianka wspinaczkowa, dmuchany plac zabaw, symulator rodeo, samochodziki elektryczne i zjeżdżalnia dmuchana