Symulatory - "Alf" - wynajem dmuchańców
Działamy
Działamy na terenie woj-zachodniopomorskiego miast takich jak Szczecin, Nowogard, Gryfice, Kołobrzeg, Goleniów i wielu innych jak również na terenie całej Polski. Dysponujemy urządzeniami takimi jak: zjeżdżalnie duże i małe, zamki dmuchane, byk rodeo, trampolina, suchy basen, gokardy, sztuczna krowa, ścianka wspinaczkowa, kule wodne, karuzele, eurobungee, kolejka szynowa, wata cukrowa, tor przeszkód, siłomierze jak kopacz, boxer, byk, bujaki, bramka celnościowo radarowa, mega piłkarzyki, stoły piłkarzyki, dart,bilard, symulatory, samochody elektryczne, hulajnogi.
Kontakt
Usługi rozrywkowe "Alf" Andrzej Pędziwiatr 604 960 226; 664 283 231; 604 456 089 Węgorzyno (91) 397 25 17 email:biuro@alf-rozrywka.pl.
wynajem byka rodeo - surfing kujawsko pomorskie

Ta strona wymaga programu Flash Player w wersji 8.0.0 lub nowszej.

Strona startowa Symulatory

Symulatory - "Alf" - wynajem dmuchańców

Profesjonalny Ruchomy Symulator WRC - wersja dla 2 osób (kierowca+pilot).

Symulator WRC dla 2 osób - posiada ruchome fotele oraz cztery monitory 24”, które oddają wierne doznania z jazdy prawdziwym samochodem WRC w skali 1:1. Wszelkie detale symulatora nawiązują do sportowego auta. Aluminiowa konstrukcja oraz oświetlenie LED zapewniają doskonałą estetykę. Symulator WRC dla 2 osób to jedyne takie urządzenie Polsce, w którym doświadczysz niesamowitych wrażeń.


Zostań kierowcą rajdowym lub pilotem WRC - Sztuka szybkiej komunikacji poprzez zabawę.

Urządzenie przeznaczone jest dla osób od 10 lat, a ich waga nie może przekraczać 120 kg na osobę . Program umożliwia jazdę na czas na odcinkach specjalnych (OS). Dla tych, którzy przed wyruszeniem chcą wyczuć pojazd, przygotowaliśmy szkołę jazdy na placu manewrowym. Komunikacja miedzy kierowca a pasażerem (pilotem) odbywa się za pomocą interkomu. Pilot otrzymuje szczegółowe informacje które musi przekazać kierowcy w najbardziej zrozumiały sposób. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby w profesjonalny sposób oddać wrażenia z jazdy.


Instalacja symulatora w pomieszczeniach lub plenerze.
Lekka konstrukcja wykonana całkowicie z aluminium, umożliwia wniesienie urządzenia po schodach. Wymiary to 230 cm x 150 cm, a rozmontowany 2x 115cm x 150cm. Czas montażu nie przekracza 30 min. Wymagane zasilanie 230V/1,5 kW. Waga urządzenia to 170 kg. Czas wyścigu to ok. 5 min. Symulator może pracować zarówno w plenerze (zapewniamy namiot ochronny) jak i w pomieszczeniach zamkniętych.

Reklama na symulatorze i w programie.
Symulator WRC dla 2 osób umożliwia umieszczenie dowolnej szaty graficznej zarówno na zewnątrz symulatora jak i w samym programie. Do dyspozycji mamy ponad 100 modeli różnych marek samochodów, nie tylko WRC.

 

 

 

Najwyższej klasy i najbardziej realistyczny symulator samochodu w Polsce!

Nasz symulator już od samego startu daje odczuć, iż mamy do czynienia z niemalże prawdziwym samochodem. W pełni oddaje wrażenia z jazdy symulując przeciążenia i wstrząsy, jakie doznajemy podczas kierowania. Do dyspozycji ponad 200 modeli aut, w tym prawie wszystkie marki dostępne na polskim rynku. Dodatkowo ponad 100 różnych tras.

Dopasujemy model samochodu i trasę się do każdego scenariusza!

Najbardziej realistyczne odczucia jazdy samochodem zapewniają elementy takie jak:

 

  • obraz (panoramiczny, 60”) – ujrzysz wszystkie szczegóły…
  • fotel (sportowy, dynamiczny) - daje odczuć każde wzniesienie i każdy zakręt.
  • kierownica (skórzana, dynamiczna)– doskonale oddaje wszystkie przeciążenia
  • pedały - (sprzęgło, hamulec, gaz)
  • skrzynia biegów - manualna, tip tronic lub automatyczna
  • dźwięk – (surround 5.1) – idealnie oddaje wszystkie dźwięki

 

Dla dzieci

Tak

Dla dorosłych

Tak

Dla konkurencji

Tak

Rozmiar

2,5×1,2m×1,2m

Zasilanie

220V/1kW

Czas na przygotowanie

60 min

Przepustowość

100/8h

Waga

300 kg

 

Symulator Vip - przeznaczony jest dla wszystkich osób niezależnie od wieku. Z atrakcji może skorzystać do 4 osób jednocześnie! Zabawy i konkursy prowadzi nasz konferansjer. Przez 8 godz. jesteśmy w stanie zabawić do 200 osób. Zastosowanie: wszelkie imprezy integracyjne, firmowe, szkolenia itp. Cena zawiera wszystkie elementy potrzebne do realizacji zamówienia.

Koszt wynajęcia atrakcji na 8 godz. 2400 zł netto. Z prowadzącym 2900 zł netto.

Dla dzieci

Tak

Dla dorosłych

Tak

Dla konkurencji

Nie

Rozmiar

5m×6m

Zasilanie

230V/2kW

Czas na przygotowanie

60 min

Przepustowość

200

Waga

Tel.

 

 

Symulator Video na swój pokład zabiera kilka osób, a w ciągu jednego dnia jesteśmy w stanie uatrakcyjnić czas aż 1000 śmiałków. Najdłuższe kolejki dzieci oraz dorosłych ustawiają się właśnie do niego. Duża ilość programów, a także rewelacyjne efekty dźwiękowe i wizualne sprawiają nie lada atrakcje wszystkim. Z tego urządzenia wychodzą zadowoleni nawet ponuracy. Czas wyświetlania filmu ok. 5 min.


Nowe niesamowite filmy:

  • kolejka górska
  • lot w kosmosie
  • pościg policyjny
  • lot samolotem

 

 

Dla dzieci

Tak

Dla dorosłych

Tak

Dla konkurencji

Nie

Rozmiar

s.7m×d.3m×h.4m

Zasilanie

380V/8kW b.B

Czas na przygotowanie

60 min

Przepustowość

ok. 650osób/8h

Waga

3.5t

 

Urządzenie zbudowane w 2008 roku, zmontowane z najwyższej klasy podzespołów. Symulator Samochodu (możemy tu zainstalować dowolny samochód np.: Bolid F1, WRC, ciężarówka) jest urządzeniem, które w realistyczny sposób oddaje wrażenia z jazdy przeznaczonym dla osób pow. 6 roku życia. Urządzenia mogą być podpięte w sieć.

koszt wynajmu symulatora na 1 dzień to - 1.250 zł netto.
wynajmujemy min. 2 symulatory
koszt brandingu całego symulatora - 800 zł netto.
transport - 1 zł/km w jedną stronę
Dla dzieci

Tak

Dla dorosłych

Tak

Dla konkurencji

Tak

Rozmiar

200cm×100cm

Zasilanie

230V/1kW

Czas na przygotowanie

60 min

Przepustowość

200osób/8h

Waga

100kg

 

Profesjonalny Ruchomy Symulator Samochodu - wersja dla 1 osoby

Symulator Samochodu dla 1 osoby - posiada ruchomy fotel oraz trzy monitory 24”, które oddają wierne doznania z jazdy prawdziwym samochodem skali 1:1. Wszelkie detale symulatora nawiązują do sportowego auta. Aluminiowa konstrukcja oraz oświetlenie LED zapewniają doskonałą estetykę. Nasz ruchomy symulator samochodu dla 1 osoby to jedyne takie urządzenie Polsce, w którym doświadczysz niesamowitych wrażeń.

Urządzenie wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół.

 


Symulatory możemy połączyć w sieć, podnosimy tym samym poziom adrenaliny u wszystkich kierowców. Każdy z uczestników będzie ścigał nie tylko z samym sobą ale także widząc przeciwnika na monitorze który siedzi obok. Rywalizacja w realnym czasie pozwala odzwierciedlić emocje panujące na torze. Proponujemy 3 symulatory spięte w sieć.

 


Na naszych symulatorach samochodu możemy zainstalować dowolną grę, począwszy od symulatorów bolidów f1 poprzez symulatory monster truck, symulatorów wrc i innych . Oto kilka fotografii przedstawiających nasze urządzenie w pracy.

 

 

Dla dzieci

Tak

Dla dorosłych

Tak

Dla konkurencji

Tak

Rozmiar

200cm×100cm

Zasilanie

230V/1kW

Czas na przygotowanie

30 min

Przepustowość

200osób/8h

Waga

150kg

 

Jedyne tego rodzaju najwyższej klasy urządzenie dostępne w kraju. Ruchomy bolid F1 w skali 1:1 ze wszystkimi detalami. Niezapomniane wrażenia i prestiż! Koszt wynajmu 4500zł

Dla dzieci

Tak

Dla dorosłych

Tak

Dla konkurencji

Tak

Rozmiar

4m×5m×5m

Zasilanie

230V/2kW

Czas na przygotowanie

5 Godzin

Przepustowość

Tel.

Waga

Tel.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Profesjonalny Ruchomy Symulator Lotu

Ruchomy Symulator Lotu dla dwóch osób - posiada ruchome fotele oraz cztery monitory 24”, które wierne oddają doznania z lotu prawdziwym samolotem. Detale symulatora nawiązują do realistycznego samolotu. Aluminiowa konstrukcja oraz oświetlenie LED zapewniają doskonałą estetykę. Ruchomy Symulator Lotu to jedyne takie urządzenie Polsce, w którym doświadczysz niesamowitych wrażeń

 


Zostań pilotem największych samolotów świata

Urządzenie przeznaczone jest dla osób w wieku powyżej 10 lat oraz wadze do 120 kg. Program umożliwia lot w dowolnych warunkach atmosferycznych. Komunikacja miedzy pilotem, a naszym instruktorem odbywa się za pomocą interkomu (słuchawek lotniczych). Pilot otrzymuje szczegółowe informacje jak wystartować i zapanować nad maszyną. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby w profesjonalny sposób oddać wrażenia z lotu.


Reklama na symulatorze i w programie

Ruchomy Symulator Lotu umożliwia umieszczenie dowolnej szaty graficznej zarówno na zewnątrz symulatora jak i w samym programie komputerowym. Posiadamy ponad 100 modeli różnych samolotów.

 


Instalacja symulatora w pomieszczeniach lub plenerze.

Lekka konstrukcja wykonana całkowicie z aluminium umożliwia wniesienie urządzenia po schodach. Ruchomy Symulator Lotu może pracować zarówno w plenerze (zapewniamy namiot ochronny) jak i w pomieszczeniach zamkniętych.

 

Dla dzieci

Tak

Dla dorosłych

Tak

Dla konkurencji

Tak

Rozmiar

200cm×200cm

Zasilanie

230V/2kW

Czas na przygotowanie

Godzina

Przepustowość

250 osób/8h

Waga

170kg

Więcej informacji na www.vreal.pl

 
alf-rozrywka.pl - Wynajem boiska dmuchanego, kuli zorbing, suchy basen, ścianka wspinaczkowa, dmuchany plac zabaw, symulator rodeo, samochodziki elektryczne i zjeżdżalnia dmuchana